Euro 2020, Rebic sfidon Anglinë dhe e thumbon mbi Tomorin! “Nuk e kuptova pse…”

Ante Rebic, disa ditë para ndeshjes kundër Anglisë, flet për mungesën e Fikayo Tomorit te ekipin kombëtar. Trajneri Southgate nuk e grumbulloi mbrojtësin e Milanit dhe kroati, nga grumbullimi, nuk është dakord.

“Sinqerisht, unë jam pak i befasuar sepse nga zgjedhjet që Anglia ka bërë, më duken të gjithë me karakteristika të njëjta dhe askush si Fikayo, që është agresiv dhe i shpejtë…

Ne biseduam dhe ai më tha se nuk mendonte se do të thirrej. Prandaj jam pak i befasuar nga zgjedhjet e Anglisë”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu