Eranio: Higuain i padiskutueshem nese Milan kerkon Champions!

Higuain? Nese dalin keto zera dicka ka ndodhur ne milanello, deklarata e Leonardo mund te merret dhe si nje terheqje veshi per lojtarin. Shpresa e te gjitheve eshte qe te shikojne Higuainin e vertete ate lojtar qe ben diferencen, per mua Gonzalo duhet te jete i padiskutueshem nese Milan kerkon Champions League..

Superkupa? Me mungesen e Suso do te provoja Paqueta menjehere, nqs nje lojtar ka kualitet nuk eshte nevoja te presesh dhe mund te te ndihmoje menjehere skuadren, uroj qe braziliani te beje mire sic kane bere mire dhe brazilianet e tjere te kuqezinjte – eshte shprehur Stefano Eranio per RMC Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu