Elliot nuk kerkon ta mbaje Milanin!

Sipas revistes me te madhe ekonomike ka folur sot per situaten ne kampin kuqezi.

Mungesa e pageses nga Li prej 32 milion euro beri qe marreveshja mos te respektohej dhe pronesia e Milan te kaloje ne Fondin Amerikan i cili sipas Revistes financiare Fondi Elliot nuk eshte i interesuar per ta mbajtur klubin kuqezi dhe do ta shese ate ne oferten me te mire ku Commisso dhe familja Ricketss jane ne avantazh per te blere aksionet e Milanit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu