Elliot ja organigrama e Milan!

Sipas Il Sole 24 Ore Elliot ka ne mendje ide te qarta per administrimin e Milan me njerzit e duhur.
Me Ivan Gazidis aktualisht Drejtor Egzekutiv i Arsenal i cili do te mbuloje Administratorin e Pergjithshem dhe me Umberto Gandini si Drejtor i Pergjithshem i klubit kuqezi.
Me Leonardo si Drejtor Teknik dhe ne keto ore eshte duke u diskutuar dhe nje emerim per Paolo Maldini!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu