E pyeti mbi Bakayoko dhe Florentino, Maldini “gozhdon” gazetarin!

Paolo Maldini u intervistua nga Sportitalia duke u ngacmuar për merkaton dhe lajmet e fundit.

Drejtori teknik kuqezi u ndal nga gazetari Luca Cilli, që e pyeti edhe për çështjen “Bakayoko” dhe takimin që Paolo pati me agjentin e talentit portugez Florentino të Benficas.

“Bakayoko dhe Florentino janë objektiva? Sinqerisht, jeni pak jashtë piste! Por, le të shohim

“A kemi nevojë për një mesfushor? Për momentin jemi të lumtur kështu. Bakayoko është një lojtar i shkëlqyeshëm…”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu