“E patë ndeshjen?! Milani e hëngri Atalanta-n” Ventola për Bobo TV

Nicola Ventola, ish-sulmuesi i Interit, foli për fitoren e Milanit kundër Atalanta dje në Bobo TV, program që jepet në platformën Twich:

“Milani i hëngri fizikisht dhe kjo më befasoi: Milani anuloi Atalantën që ishin në një moment të shkëlqyer, por Gasperini nuk më pëlqeu me zëvendësimet e tij dhe gjysmësulmuesit Pezzella dhe Maehele.

Milani, megjithatë, po rritet me shpejtësi, Kessi është kthyer i shkëlqyer, Tonali është i jashtëzakonshëm, Diaz nuk humbet një top dhe Leao është i mahnitshëm”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu