E PABESUESHME: “Ibrahimovic në Festivalin Sanremo 2021 si prezantues afër tifozit të Interit”

Zlatan Ibrahimovic në Festivalin Sanremo 2021. Një bombë e vërtetë e lëshuar nga portali “Dagospia” në orët e fundit.

Me sa duket, në fakt, negociatat do të ishin duke u zhvilluar për të sjellë kampionin e Milanit në skenën Ariston: ideja, dhe kjo është e bujshme, do të ishte që ai të mbështesë Amadeus dhe Fiorello për një mbrëmje, apo edhe për disa episode. Sanremo këtë vit do të mbahet në fillim të marsit, nga data 2 deri në 6.

Së bashku me Ibrahimovic, negociata të tjera janë gjithashtu duke u zhvilluar për festivalin më të rëndësishëm të muzikës italiane.

Në fakt, përsëri për të qëndruar në temën e Milanos, RAI do të përpiqej gjithashtu të bindte Gerry Scotti, prezantuesin e famshëm të Mediaset dhe tifozin e njohur kuqezi.

Amadeus është një tifoz i Interit dhe kurrë nuk e ka fshehur atë. Me pak fjalë, në Sanremo tjetër mund të ketë shumë futboll, me protagonist qendër sulmuesin kuqezi.

Sanremo, Ibrahimovic pas Cristiano Ronaldo?
Një tjetër kampion futbolli për Sanremo, i cili në edicionin e kaluar priti – por në audiencë si spektator dhe jo si mysafir – Cristiano Ronaldo.

Sulmuesi ishte në fakt në rreshtin e parë në një nga mbrëmjet e këtij viti, që përkonte me praninë e Giorgina në piano së bashku me Amadeus si prezantues.

Pas portugezit, mund të ketë vend këtë vit për Ibrahimovic. Por këtë herë lajmi i bujshëm është se suedezi nuk duhet të ulet dhe të vëzhgojë, por, siç është mësuar në fushë, të jetë protagonist i një mbrëmjeje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu