E fundit, Sportmediaset: Bakayoko te Milani! Zbulohet oferta fituese e Maldinit

Milan dhe Bakayoko janë shumë pranë “martesës” dhe ribashkimit. Sipas asaj që ka lajmëruar Spormediaset, oferta e fundit kuqezi duket se do të jetë ajo fituese dhe në fundjavë do të vijnë “tymi i bardhë”.

Bëhet fjalë për huazim 3 mln euro me të drejtë blerje 20 mln euro, duke ju larguar shifrave të kërkuara fillimisht nga blutë, pra 30 mln euro në total!

Megjithatë, priten konfirmime.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu