E FUNDIT: Milani takon agjentin e portierit, por Atalanta-s nuk i pëlqen formula e transferimit!

Siç mësohet nga MilanNeës.it, agjenti Giuseppe Riso sapo ka mbërritur në “Casa Milan” për një takim të rëndësishëm me drejtuesit kuqezi!

Në tryezë profili i Marco Sportiello, portier në pronësi të Atalanta, i identifikuar nga klubi kuqezi si një zëvendës i mundshëm (portier i dytë) i Gigio Donnarumma.

Paolo Maldini dhe Frederic Massara, pas lamtumirës së Begovic dhe Reina, po kërkojnë një portier të dytë për të plotësuar portën pasi kanë dy vëllezërit Donnarumma.

28-vjeçari nga Desio mund të bëhet një emër i nxehtë për “Djallin”. Milani do të donte të merrte në huazim, një zgjidhje që aktualisht nuk vlerësohet nga Atalanta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu