“E fituam pa zbritur ende në fushë, falë tifozëve”

Rafael Leao, i cili postoi në Instagram pas suskesit 3-2 ndaj Lazios, falënderoi tifozët kuqezi për mbështetjen e para-ndeshjes, kur ata shoqëruan autobusin e ekipit për në San Siro me parada dhe tymues:

“Ne filluam të fitonim para se të fillonte ndeshje, falë të gjithë tifozëve të cilët po shkonin në stadium. Forza Milan”.

Rafael Leao sonte nuk shkëlqeu natyrisht, por që duhet thënë se u sakrifikua në disa momente duke u kthyer dhe rikuperuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu