E fejuara e Theo Hernandez zbulon bisedën me mbrojtësin pas derbit: Nuk heq dorë tani!

E fejuara e Theo Hernandez, bukuroshja Zoe, e ftuar në studion televizive të Rai Sport, ka rrëfyer bisedën që ka pasur me mbrojtësin e Milanit pas derbit të humbur 3-0 në San Siro të dielën.

E pyetur dhe ngacmuar nga studio se si e kishte parë Theon dhe se çfarë i kishte thënë, ajo pohoi se sigurisht mërzia mbizotëronte te francezi, ashtu edhe zhgënjimi, sidomos për tifozët që kishin mbështetur aq fort skuadrën…

“Morali i tij ishte i ulët, ishtë shumë i mërzitur. Por, arriti të thoshte dhe se nuk heqin dorë kollaj dhe se do të ringrihen më të fortë. Theo e thoshtë me besim këtë gjë dhe arrita të dalloj se besonte te grupi dhe forca për të reaguar”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu