E BUJSHME: Lille refuzon 35 mln euro për talentin Soumare! Po e ruan për Milanin?

Milani ndjek ende Bakayoko, por nuk harron talentin e Lille Soumare. Në fakt, kandidatët për të nuk janë të paktë dhe do të jetë e vështirë për kuqezinjtë që të hyjnë në garë, edhe pse Lille me Elliott kanë superraporte!

Sakaq, siç është raportuar nga Fabrizio Romano në Twitter, Lille ka refuzuar ofertën e Neëcastle prej 35 milion eurosh (përfshirë bonuse) për Boubakary Soumaré, mesfushori francez i kërkuar gjithashtu nga Milani.

Mos ndoshta po ruhet për Milanin!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu