E BUJSHME: Fiorentina tentoi Tonalin me ofertë më të madhe se Milani! Ja si shkoi historia

during the Serie A match between Brescia Calcio and Parma Calcio at Stadio Mario Rigamonti on July 25, 2020 in Brescia, Italy.

Lajme mjaft të bujshme të merkatos vijnë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sipas asaj që zbulohet nga korrispondenti nga Neë York për “Corriere dello Sport”, Massimo Basile, Fiorentina ka provuar të rrëmbejë Sandro Tonalin 3 ditë më parë!

Mesfushori duket se është i destinuar të martohet me Milanin, por klubi i Rocco Commisso i ka dërguar Brescisa një ofertë më të lartë se ajo kuqezi në ditët e fundit.

Sipas asaj që u zbulua nga Basile, megjithatë, lojtari ka refuzuar destinacionin Firence, duke preferuar të zbarkonte në Milano, ku e pret Stefano Pioli dhe ekipi kuqezi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu