Dy Luanë për Milanin? Mesazhi i Depay kur Ibra u vesh kuqezi tregon për admirimin ndaj tij!

Sonte erdhi nga Sky Sport lajmi për përfshirjen e mundshme të Memphis Depay në negociatat e zhvilluara nga Lyon për të arritur te Lucas Paquetá, i cili po largohet nga Milani.

Sulmues holandez nuk e ka fshehur kurrë se ai është një tifoz i çmendur i Ibrahimovic, aq sa në dhjetor të vitit të kaluar komentoi për kthimin e Zlatan tek Milani:

“Ibrahimovic bashkohet me Milanin realisht! Mezi pres ta shoh atë! Tregoja edhe njëherë Luanin! (referim tatuazhit të Ibra dhe Depay)”.

Po sikur…?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu