Dy ish legjendat kuqezi perballe njeri tjetrit!

YOKOHAMA, JAPAN - DECEMBER 16: Alessandro Nesta of AC Milan celebrates AC Milan's second goal with his teammates Philippo Inzaghi during the FIFA Club World Cup final between Boca Juniors and AC Milan at the International Stadium Yokohama on December 16, 2007 in Yokohama, Kanagawa, Japan. (Photo by Koji Watanabe/Getty Images)

Me Empoli dhe Parma qe siguruan nje bilete per ne Seria A rradhen e kane ndeshjet e playof per bileten e trete se kush do te shkoje ne Seria A.

Shorti vendosi perballe Venezian e Pippo Inzaghit qe ka bere nje sezon fantastik kunder Perugia te trajnerit te sapo emeruar Alessandro Nesta ish mbrojtesi kuqezi i cili u rikthye nga Amerika per te marre drejtimin e Perugia.

Paçi fat djema dhe fitofte me i miri!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu