Dy finte dhe asist nga 70 metra! Calhanoglu shfaqet në superformë (VIDEO)


Mbrëmja e pafat dje për Turqinë e Hakan Calhanoglu, i cili duhej t’i dorëzohej Hungarisë, që fitoi 1-0. Numri 10 i Milanit, përmes Instagram-it, nuk e fshehu zhgënjimin e tij nga humbja, por ndau një video në të cilën ai shfaq një numër të bukur: dy finte me thembër dhe kundërshtari i çoroditur! Pastaj, krosim super i saktë nga 70 metra!

Qetësi olimpike për numrin “10” kuqezi, e cila demonstron edhe një herë rritjen e tij nga pikëpamja teknike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu