Drejt derbit, Gattuso i beson gardes se vjeter!

Ne pritje te nje pergjigje nga komisioni disiplines nese do te jete ne pankine kunder Inter apo jo Gennaro Gattuso po mendon lojtaret qe do te hedhe ne fushe te djelen ne mbremje kunder Inter.

Ne porte i sigurte eshte Gigio Donnarumma, ne mbrojtje rikthehen ne formacion Calabria ne te djathte dhe Rodrigues ne te majte me Romagnoli dhe Musacchio ne qender.

Ne mesfushe edhe pse vjen pas nje paraqitje shume te mire kunder Chievo Lucas Biglia do te ulet ne stol dhe vendin e tij do ta marre Bakayoko i cili pushoi kete jave i cili do te formoje treshen bashke me Kessie dhe Paqueta.

Ne sulm i sigurte eshte polaku Piatek me Suso ne te djathte dhe Calhanoglu ne te majte te sulmit me Castillejo ne stol i cili dhe ai beri nje paraqitje te mire kunder Chievo!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu