Douglas Costa Milan ekip me kualitet, do te jete nje finale e bukur!

Douglas Costa ka folur per Gazzetta dello Sport ne nje interviste ku nder te tjera ka folur dhe per finalen ndaj Milan ne Rome ne 9 maj.
– Lojtaret me te mire te Milanit? Bonucci dhe Donnarumma i cili eshte nje portier i mire, por i preferuari im eshte Suso, kam nje dobesi per lojtaret sulmues. Eshte nje skuader me kualitet dhe besoj se do te jete nje Finale e madhe qe ne shpresojme ta fitojme.. – eshte shprehur ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu