Donnarumma thyen heshtjen pas humbjes! Mesazhi i tij

Dy humbje radhazi, kundër Sassuolo dhe Lazio dhe renditja bëhet e komplikuar disa javë nga fundi.

Për Milanin periudha nuk është më e mira, por Gigio Donnarumma, që kundër bardhekaltërve zbriti në fushë edhe me shiritin e kapitenit në krah edhe një herë, përpiqet të motivojë mjedisin:

“Këto nuk janë ditë të lehta, por ne do të dalim prej tyre duke vazhduar të punojmë, të luftojmë dhe t’i japim gjithçka. Forza Milan”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu