Donnarumma: Objektivi eshte vendi 4!

Nje nga lojtaret me te mire te Gigio Donnarumma ka folur per Sky Sport pas ndeshjes:

Na djeg ende ajo humbje kunder Juventus ne Jeddah por ishte e rendesishme te riktheheshim te fitorja. Sot nuk e nisem mire por me kalimin e minutave dolem ne lojen dhe ne pjesen e dyte mbyllem gjithcka..

Higuain? Eshte zgjedhje tij, ka arsyet e tij perse u largua gjithsesi une i uroj fat mbetet nje miku im..

Napoli? Bej tifo gjithmone per to, pervecse ne dy ndeshjet me ne, do te jete nje ndeshje e veshtire ne luftojme per vendin e 4 i cili eshte dhe objektivi yne kryesor..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu