Donnarumma mund te qendroje?

Para pak ditesh Raiola do te deklaronte: Tifozet duhen respektuar gjithmone sidomos ato me inteligjentet, ata deshirojne qe Donnarumma te qendroje dhe une besoj se Gigio do te qendroje gjithe jeten te Milan sepse eshte me e lehte te largohen kinezet se Donnarumma – u shpreh Raiola per mediat italiane, ironikisht apo jo mbetet per tu pare..

Por fakti eshte se Liverpool kerkon portierin e Romes Allison ndersa PSG e ka seriozisht per te marre sherbimet e Buffon pas largimit nga Juventus. Rroga e tij e larte 6 milion euro dhe cmimi i kartonit te tij prej 70 milion euro qe kerkon Milan e bejne me te veshtire largimin e tij nga kuqezinjte, ndersa nga krahu tjeter afrimi i Reina me nje rroge prej 3.5 milion euro duke shtuar ato dhe te vellezerve Donnarumma shkon ne nje total prej 10.5 milion page vetem per portieret te Milan, nje kosto e larte kjo per drejtuesit e Milan!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu