Donnarumma larg Milanit?

Sipas Corriere dello Sport çeshtja Donnarumma po i merzit te gjitha palet, dje ne konferencen per shtyp Gattuso u shpreh se portieri nuk eshte i qete dhe kjo gje ndikon ne formen sportive te lojtarit. Duket se dhe portieri eshte i bindur qe e ardhmja eshte larg kuqezinjve qe pas ardhjes se Reina duket akoma me i bindur!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu