Donnarumma klubi nuk do ta shese por do te degjoje deshiren e lojtarit!

Porten e Napolit dje e mbronte Pepe Reina i cili nga 1 korriku do te jete lojtar i Milan, pas ndeshjes nuk kishte si te mos flitej dhe per ceshtjen e merkatos nga gazetaret.

Per klubin kuqezi portieri eshte i pashitshem por nese Raiola do te trokase serish ne dyert e klubit drejtuesit kuqezinj do te flasin personalisht me lojtarin dhe do te degjojne deshiren e tij.

Gattuso dje konfirmoi dhe nje here se ardhja e Reinas nuk e siguron ate qe do te jete portieri pare dhe qe nuk ka lidhje fare me Donnarumma pasi per te ai eshte portieri pare te kuqezinjte.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu