Donnarumma dhe Cutrone ne Top 10!

Cutrone dhe Donnarumma jane ne TOP 10 finaliste per te fituar Topin e Arte U21 sipas France Football ku favoriti kryesor eshte francezi Kylian Mbape sulmuesi i PSG!

Ja dhe Lista e plote:

GIGIO DONNARUMMA (MILAN)
PATRICK CUTRONE (MILAN)
Kylian Mbappe (PSG)
Justin Kluivert (Roma)
Houssem Aouar (Lyon)
Trent Alexander-Arnold (Liverpool)
Ritsu Dōan (Groningen)
Amadou Haidara (FC Red Bull Salzburg)
Christian Pulisic (Borussia Dortmund)
Rodrygo Goes (Santos)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu