Donnaruma: “Merkato? Nuk di asgje, mendoj vetem te stervitem”.

Nuk mund ta harroje ndeshjen e 100-te ne Serine A Gigio Donnaruma. Me pritjen e tij ndaj Milik ne min. e 92-te mbajti Milanin ne loje.

• Bera nje pritje te bukur dhe prandaj gezova. Nuk e mendova fare kunder kujt po luanim. Gjate javes stervitemi shume dhe me duhet akoma te permirsohem. Besoj se eshte me decizivja ne gjithe karrieren

• E ardhmja? Per merkaton nuk merrem fare, mendon agjenti im dhe klubi. Une mendoj vetem te luaj dhe jap maksimumin.

• Ndeshjen sot dhe mund ta kishim fituar por dhe humbur. Zapatta – Musacchio me ndihmuan shume. Besoj se fituam nje pike pasi ne fund mund te kishin shenuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu