Donadoni Milan ne rënie por skuader e veshtire!

Roberto Donadoni ka folur sot per mediat per ndeshjen kunder Milan neser:

Milan ne ndeshjet e fundit ka patur renie por mbetet skuader e veshtire per tu perballur, duhet te bllokojme krahet e cila eshte arma e tyre me forte..

Por ne jemi gati dhe shpresojme te marrim maksimumin ne kete ndeshje..

Do te mungojne Donsah dhe Helander ndersa Destro vetem dje eshte stervitur ne fushe.. te shohim..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu