Diego Laxalt lojtari me i ri i Milanit!

VERONA, ITALY - FEBRUARY 28: Diego Laxalt of Genoa CFC looks on during the Serie A match between AC Chievo Verona and Genoa CFC at Stadio Marc'Antonio Bentegodi on February 28, 2016 in Verona, Italy. (Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

Sipas Di Marzio Lojtari i Genoas Diego Laxalt do te jete lojtari me i ri i Milanit. Uruguajani do te mberrij sonte ne Milano dhe neser do te kryej vizitat mjekesore. Lojtari do te vi me nje shume totale prej 18 milione euro 14 milione + 4 milione euro bonus nga keto para 11 milione euro vlen kartoni i Lapadules te cilit Genoa nuk ka paguar akoma. Me pak fjale ky operacion do ti kushtoj Milanit 3 milione euro + 4 milione euro bonus.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu