Diaz shkëlqen te Spanja U-21! Dy gola dhe një aksion fantastik (VIDEO)

Vetëm dy ditë më parë, në intervistën e dhënë për “AS”, Brahim Diaz shpjegoi se ishte shumë i lumtur që kthehej në kombëtaren e Spanjës U-21 dhe siç duket, këtë lumturi e ka shprehur edhe në fushë…

Priti pjesën e dytë që trajneri ta aktivizonte dhe teksa Spanja nuk gjente dot as golit ndaj Ishujve Faroer, në ndeshjen e grupit për eliminatoret e Europianit U-21, ka shënuar dy herë… Goli i dytë, një aksion thuajse i ndërtuar vetë, shikoni

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu