Diaz pret akordin Milan-Real dhe zbavitet me Spanjën U-21 (VIDEO)

Brahim Diaz dhe Milani janë gjithmonë e më pranë… Futbollisti spanjoll me origjinë marokene ka shprehur dëshirën që të kthehet të vazhdojë rritjen e tij me kuqezinjtë dhe Real Madrid po pajtohet.

Milani po punon për formulën për të siguruar huazim me të drejtë blerje për fantazistin që edhe sonte ka lënë gjurmë te Spanja U-21 në miqësoren ndaj Lituanisë.

Një gol i bukur për Brahim…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu