Diaz nis aventurën kuqezi, tifozët urojnë gola si këto “alla play station” me Real Madrid (VIDEO)

Njoftimi zyrtar mbërrit sot: Brahim Diaz është një lojtar i ri i Milanit në huazim për 1 sezon. Sigurisht, me shpresën që të qëndrojë edhe më gjatë!

Spanjolli arrin në huazim nga Real Madrid. Tifozët, sigurisht kureshtarë për karakteristikat dhe aftësitë e sulmuesit, mund të marrin një ide të lojtarit me këtë video të botuar në profilin Tëitter të La Liga.

Në video Diaz shënon një gol, i pari me fanellën e Real Madrid, “si playstation”.

Por, ka edhe momente të tjera në stërvitje që tregojnë karakteristikat e spanjollit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu