Diaz dhe debutimi magjik! Talenti spanjoll poston foton e kujtimeve të mëdha nga “San Siro”

Gjatë kësaj mbrëmje në Milan-Bologna, Brahim Diaz, futbollisti i talentuar spanjoll qëi mbërriti në huazim nga Real Madrid, bëri debutimin e tij në ndeshje zyrtare me fanellën kuqezi në “San Siro”.

Për këtë rast, spanjolli publikoi në rrjetet e tij sociale një kolazh me fotot e tij si fëmijë në të cilën ai ishte në San Siro duke brohoritur për Milanin:

“San Siro, nga tribunat në fushë”.

Për Brahim një ëndërr e vogël e madhe që është bërë realitet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu