Diaz: Çfarë nate! E dija që Gigio kishte ruajtur atë pritje…

Brahim Diaz u intervistua nga Milan TV pas maratonës Rio Ave-Milan që pa kuqezinjtë të kualifikoheshin me penallti (plot 24 u goditën).

“Ishte një natë unike, e paharrueshme, arritëm të merrnim atë që donim, kualifikimin për grupet e Europa League”.

Për Donnarumma: “Ai është një portier i shkëlqyer dhe i madh, e dija që do të ruante një penallti për të pritur dhe në fund na çoi drejt kualifikimit”

“Kjo mbrëmje na forcon edhe më shumë, nga këto net duhet të marrim përsipër të bëjmë edhe më mirë”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu