Di Stefano: Merkato e janarit po ben diferencen!

Pepe di Stefano ka folur per Sky Sport dhe ka analizuar momentin e Milanit:

Merkato e bere nga drejtuesit e Milan ne janar eshte duke bere difernecen per momentin. Asnje psh nuk e priste kete Paqueta, eshte me shume nje lojtar europian se brazilian, ka treguar kualitet dhe fizikisht eshte pershtatur shume mire ne Seria A. Ne ndeshjet e fundit ka treguar nje hap ndryshe dhe te mendosh qe eshte vetem fillimi. Ndersa Piatek eshte i jashtezakonshem ka shenuar ne cdo lloj menyre kete sezon dhe po i habit te gjithe me formen e tij..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu