Di Marzio: Wolverhampton insiston per Cutrone!

Sipas ekspertit te merkatos Di Marzio Patrick Cutrone kërkohet me ngulm nga ana e Wolves në Angli, të cilët thuhet se janë gati të ofrojnë 18 milionë euro + bonuse, por lojtari nuk eshte i bindur me transferimin e tij ne Premier League dhe eshte duke pritur nje tjeter skuader më me emer ne arenen nderkombetare.

Sa i përket Andre Silvas, dy mundësitë që po fliten së fundmi janë: skuadra e Marseille, që ka shfaqur edhe më parë interes për lojtarin, dhe Wolves ne Premier League pasi drejtuesit e Milanit preferojnë të mbajnë Cutronen përpara portugezit. Shumë gjëra në këtë situatë varen nga agjenti Mendes i cili me shume siguri do te gjeje nje sistemim te ri portugezit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu