Di Marzio te fundit nga Milan!

Ka perfunduar takimi midis Leonardo dhe Preziosi pas 3 oresh ne Milano, sipas ekspertit te Di Marzio ne Sky Sport te dy klubet jane prane akordit per Piatek, ne tratativa mund te hyjne dhe Bertolacci dhe Halilovic dhe Genoa duhet te gjeje nje akord me lojtaret per pagen e tyre. Diten e marte drejtuesit do te takohen serish per te mbyllur gjithcka!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu