Di Marzio Paredes objektiv per mesfushen e Milan!

Leandro Paredes during the Italian Serie A football match between A.S. Roma and Udinese Calcio at the Olympic Stadium in Rome, on August 20, 2016. (Photo by Silvia Lore/NurPhoto via Getty Images)

Sipas Di Marzio ne Sky Sport eksperti merkatos ka folur per kuqezinjte: Mesfushori i Zenit Leandro Paredes eshte nje nga objektivat e drejtuesve te Milan te cilet kane filluar kontaktet e para me lojtarin dhe klubin Rus!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu