Di Marzio ne rast largimi te Suso Castillejo i Villareal eshte nje mundesi!

Ne faqen e tij zyrtare Di Marzio eksperti merkatos italiane ka folur per nje interesim te Milan per sulmuesin anesor Castillejo te Villareal, ne rast largimi te Suso spanjolli tjeter do ishte nje mundesi per kuqezinjte te cilet do te perdornin dhe kartonin e Bacca per transferimin e tij ne Milano, edhe pse gjithcka eshte per tu vendosur pasi Suso nuk ka kerkuar largimin nga Milan deri me sot!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu