Di Marzio Morata objektivi kryesor!

Eshte Alvaro Morata sulmuesi i perzgjedhur dhe objektivi kryesor i drejtuesve kuqezi kete sezon merkatoje. Sipas Di Marzio Morata eshte lojtari ku drejtuesit kuqezinj po punojne per te arritur nje akord, sipas gazetarit te Sky Sport Alvaro eshte penduar qe sezonin e kaluar nuk firmosi per kuqezinjte.

Depay? Per momentin pelqehet por asgje me shume shkruan Di Marzio ne Twitter!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu