Di Marzio: Morata-Milan ne 2017 ishte gati e mbyllur!

STOKE ON TRENT, ENGLAND - SEPTEMBER 23: Alvaro Morata of Chelsea celebrates with the match ball at full time during the Premier League match between Stoke City and Chelsea at Bet365 Stadium on September 23, 2017 in Stoke on Trent, England. (Photo by Robbie Jay Barratt - AMA/Getty Images)

Sipas Di Marzio Morata para finales se Cardif ishte shume prane Milanit, aq sa ne dokumentet e publikuar nga FIGC Federata Italiane ku dalin te gjithe emrat e prokuratoreve te cilet jane paguar nga klubet ishte dhe emri i Beppe Bozzo paguar nga Milan per tratativen Morata.

Bozzo shpjegon qe Morata para finales ishte takuar disa here me drejtuesit kuqezinj dhe ishte optimist per nje kalim te mundshem ne Milano, ishte informuar per gjithcka por pas finales ndryshoi mendim.

Presioni qe vinte nga ish tifozet e tij ne Torino nese do vishte fanellen e Milan si dhe shuma e kerkuar nga Real Madrid 60 milion euro e beri me te veshtire kalimin ne fanellen kuqezi – shkruan Di Marzio ne faqen e tij zyrtare!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu