Di Marzio merkato kuqezi!

Mirabelli ishte ne tribune per ndeshjen Itali vs Hollande dhe te gjithe e dijne per simpatine e tij ndaj Depay.

Nese cdo gje shkon mire ne klub Milan ka nje plan merkatoje te qarte, Mirabelli eshte takuar me Morata (pa Europen do ishte me e veshtire) ka folur me Fellaini dhe Baselli. Ne rast largimi te Suso pelqehen Ceballos dhe Callejon shprehet Di Marzio ne emisionin e tij te Calciomercato ne Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu