Di Marzio: Leonardo e ardhmja ne dyshim..

Ne studiot e Sky Sport Gianluca Di Marzio eksperti i merkatos ka folur per te ardhmen e Leonardo por jo vetem..

Milan ben mire te perqendrohet ne kete fund sezoni pasi e ardhmja vendoset pikerisht nga keto dy javet e fundit duke filluar nga lojtaret, trajneri por dhe drejtues te larte. Zerat nga Casa Milan vazhdojne te vijne per nje Leonardo i cili eshte ne dyshim nese do te vazhdoje dhe sezonin e ardhshem apo jo. Kjo situate do te kerkoje pak me shume kohe dhe ne vendimin per trajnerin e ardhshem pasi eshte Drejtori Teknik ai qe vendos stafin drejtues te pankines kuqezi – eshte shprehur Di Marzio per Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu