Di Marzio flet mbi gjendjen e Milanit!

Eksperti i futbollit italian Di Marzio ka folur per gjendjen e Milanit duke theksuar qe Mirabelli ka me shume shance te qendroj ne Milan sesa Fassone fal mardhenies shume te mire me Gattuson si edhe ai ka ne dore shume tratativa si per te afruar lojtare po ashtu dhe per te larguar. Leonardo do te jete drejtori teknik i Milanit. Gjithcka do te behet e ditur kete jave pas mbledhjes se CDA te Milanit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu