Di Marzio: E veshtire per te qene i sigurt per Ibren, por nuk duket se ai do te qendroje

“Telenovela” mbi te ardhmen e i Ibrahimoviç sa vjen edhe behet me e diskutueshme ditet e fundit ne gazetat italiane. Se fundmi duke folur per Sky Sport, gazetari i mirenjohur italian Gianluca di Marzio tha se eshte e veshtire te japesh nje gjykim final mbi te ardhmen e suedezit duke njohur edhe karakterin e tij, por nga situata e krijuar se fundmi duket e veshtire qe Ibra te vijoje tek Milani.

Gianluca Di Marzio: Ne jemi mesuar te surprizohemi nga Ibrahimoviç, prandaj kurre mos thuaj kurre, por duke pare sinjalet qe kemi si nga njera pale ashtu dhe nga tjetra, me duket e veshtire qe suedezi do te qendroje. Por me Ibren duhet te presesh gjithmone para se te jesh i sigurt.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu