Di Marzio: Drejtues te Genoa ne Milano!

Duke pritur largimin e Higuain drejt Chelsea Milan eshte duke negociuar transferimin e Piatek ne Milano. Per polakun ka nje takim sot mbasdite ne zyrat e Casa Milan midis dy klubeve per te kuptuar me mire oferten zyrtare te klubit kuqezi per kartonin e Piatek.

Deri me sot nuk ka patur asnje takim midis paleve por vetem me menaxherin e sulmuesit ku eshte rene dakort per pagen e tij prej 2 milion euro ne sezon per 5 vjet plus bonuset, sot pritet te mbyllet gjithcka dhe me drejtues te Genoa per kartonin e lojtari gjithmone nese palet do te bien dakort per cmimin e lojtari qe varion rreth 40 milion euro!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu