Di Marzio Antonio Donnaruma bllokohet kalimi tij te Olimpiacos!

Sipas ekspertit te merkatos Di Marzio ne emisionin Calciomercato ne Sky Sport Antonio Donnarumma ishte nisur drejt greqise per te kryer vizitat mjekesore, por nje demtim i Reina ka bllokuar per momentin largimin e tij drejt kampionatit grek. Megjithate sipas Di Marzio deri ne 31 janar kur eshte dhe afati fundit per mbylljen e merkatos do te vendoset perfundimisht per largimin e portierit te trete te Milan Antonio Donnarumma drejt Olimpiacos!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu