Di Marzio: Akordi i arritur!

Sipas Sky Sport ne emisionin Calciomercato Di Marzio eksperti merkatos ka folur rreth ceshtjes Piatek te Milan.

Te dy palet sot jane takuar ne qender te Milanos ku ne takim ka marre pjese dhe Gazidis. Akordi eshte arritur me shifren prej 35 milion euro plus bonuse, pra ka patur nje ulje nga ana Preziosi pasi nuk deshironte huazim me te drejte blerjeje por vetem shitje direkte. Ne tratativa ka hyre dhe kartoni i Halilovic i cili duhet te bjere dakort per pagen e tij, ndersa per Bertolacci situata eshte me e nderlikuar. Diten e hene palet do te takohen serish per te formuluar gjithcka, deri ne momentin e firmes se Piatek Higuain nuk leviz nga Milani!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu