Deulofeu: Milani është një mundësi për të ardhmen time

Gerard Deulofeu në javët e fundit është kthyer në orbiten e Milanit.

Sulmuesi spanjoll, që ka mbetur në zemrat e tifozëve kuqezi, vërtet mund të kthehet në Itali pas largimit në Championship nga Ëatford.

Lajmin e ka konfirmuar vetë ish lojtari i Barcelonës për mikrofonët e Radio Onda Cero:

“Milani është një mundësi për të ardhmen time – pranon Deulofeu – Kam qenë vërtet i lumtur aty, kam kaluar 6 muaj të mrekullueshëm dhe aty ka lindur vajza ime.

Edhe të shkoj në Spanjë është një mundësi, ashtu si edhe klube të tjera të Premier League, por para së gjithash nevojitet një marrëveshje për të lënë Ëatford”, ka thënë Deulofeu.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu