“Derbi? Gabuam shumë, por do ta marrim veten! Mbase ndeshjen tjetër…” Ibra thyen heshtjen

Fitorja 0-3 e Interit në derbi sigurisht që ka goditur Milanin që nuk e priste. Dhe ashtu si ndodh thuajse gjithmonë, Valerio Stafelli i Striscia la Notizia ka “peshkuar” Zlatan Ibrahimovic duke i dhënë Tapirin e tij të gjashtë të Artë.

I përgjuar në Milano nga Valerio Staffelli, sulmuesi i Milanit tha: “Ishte e vështirë. Ne bëmë shumë gabime, por do të shërohemi. Në ndeshjen tjetër do të shkoj me Tapiro, mbase kjo sjell fat”.

Ibrahimovic javën e ardhshme, nga 2 deri më 6 mars, do të jetë mysafir në Sanremo Festival, një periudhë në të cilën kuqezinjtë do të përfshihen në ndeshjen kundër Udineses dhe të dielën 7 mars kundër Verona:

“Tani për tani unë jam përqendruar te ndeshjet”, shpjegoi suedezi i cili doli dje pesëmbëdhjetë minuta para fundit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu