Depay nje hap larg Milanit!

Memphis Depay sulmuesi anesor i Lyonit eshte shume afer Milanit. Sipas asaj qe raporton sot Tuttomercatoweb Memphis Depay deshiron qe ti bashkohet Milanit dhe kte gje ja ka bere te qarte edhe drejtuesve te Lyonit. Lyoni tashme eshte i gatshem per te filluar tratativen me Milanin per Depay. Lyoni kerkon 40 milione euro per sulmuesin. Mirabelli dhe Fassone jane duke punuar per ta sjell lojtarin ne Milano.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu