Depay dhe Callejon zevendesuesit e Suso?

Merkato ka nisur dhe levizjet priten te jene te shumta dhe ne shtepine kuqezi. Suso ka oferta nga Spanja pikerisht nga Atletico Madrid qe eshte gati te paguaje klauzolen prej 38 milion eurosh, por Milan eshte duke monitoruar situaten pasi nuk kerkon te mbetet mbrapa nese sulmuesi largohet. Emrat e pare jane Depay dhe Callejon si zevendesues te mundshem me te parin ne avantazh pasi dhe Gattuso ka dhene pelqimin e tij per hollandezin!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu